29 Юли, 2026

Десислава Атанасова: Мая Манолова е ясно оцветен партиен кандидат, и то оцветен в кърваво червено

Десислава Атанасова: Мая Манолова е ясно оцветен партиен кандидат, и то оцветен в кърваво червено

Аз винаги си я представям с червения потник на Бузлуджа с надпис "Шанс за Орешарски"

Никакви паралели няма между Румен Радев и Мая Манолова, защото Мая Манолова е толкова ясно оцветен партиен кандидат, и то оцветен в кърваво червено. Аз винаги си я представям с червения потник на Бузлуджа с надпис "Шанс за Орешарски", или снимката й с братя Галеви. Или как не можеше да влезе в такси в центъра на София, защото я освиркваха протестиращи. Такава характеристика направи на Мая Манолова като независим кандидат за кмет на София Десислава Атанасова, депутат от ГЕРБ, в "Офанзива с Любо Огнянов"на Канал 3.
 

"Първо не знам и дали някой уточни чий кандидат е г-жа Манолова. Тя много се дистанцира от БСП, но този човек беше в три мандата подред от партията. Бих казала, че ще бъде обидно за т. нар. десница от София да избере ляв кандидат. Просто, ако можеш да си направиш някакъв фейслифт или ежедневна прическа, то политически лифтинг дори да опиташ да си направиш, си твърде позната и с на моменти скандален бекграунд в биографията си, за да твърдиш, че си независим, граждански кандидат, или кандидат на десницата", посочи още Десислава Атанасова, който добави, че е готова да изброи поне 68 неща, по които Йорданка Фандъкова превъзхожда Мая Манолова като кандидат за кмет.

В момента са 20 кандидатите за кмет на София, всяка коалиция или партия е предложила най-подходящия за нея. Това, че зад г-жа Манолова има някакъв странен хибрид, това е нейна работа. Зад г-жа Фандъкова стои ГЕРБ и автентичната десница - СДС, и това вече работи", каза Десислава Атанасова.

Сподели:
Честито! Кабинетът Радев одобри решение за 30 % увеличение на винетките от 1 август

Честито! Кабинетът Радев одобри решение за 30 % увеличение на винетките от 1 август

Годишната винетка се предвижда да струва 64,50 евро вместо 49,60 евро

Стоянов твърди, че от Пентагона го посъветвали да поддържаме руските МиГ-29

Стоянов твърди, че от Пентагона го посъветвали да поддържаме руските МиГ-29

„Tвърденията, че в момента с F-16 може да се носи бойно дежурство, са, меко казано, странни“

ДБ: Днес видяхме какво се случва в държавата, когато цялата власт е в ръцете на една партия и един човек – Румен Радев

ДБ: Днес видяхме какво се случва в държавата, когато цялата власт е в ръцете на една партия и един човек – Румен Радев

"На президентските избори през есента трябва да бъде избран президент, който не осигурява такава концентрация на власт”, заяви съпредседателят на “Да, България” Божидар Божанов

Коментари (0)