TРЕТИ УЪРКШОП (D.T3.5.1, D.T3.5.2) НА СЪВМЕСТНИЯ ИЗСЛЕДОВАТЕЛСКИ ЕКИП И ПРЕДСТОЯЩА ФИНАЛНА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ (D.C.3.3) ПО ПРОЕКТ
BSB-1088 „Създаване на консолидирана обучителна мрежа за съвместен мониторинг и контрол на околната среда в Черноморския басейн 2“, LeNetEco2
На 13.12.2022г. и 14.12.2022г. (вторник и сряда) в гр. Галац, Румъния ще се проведе Tрети уъркшоп (D.T3.5.1, D.T3.5.2) на Съвместния изследователски екип, сформиран по проект LeNetEco2. Събитието се организира в изпълнение на Дейност A.T3.5 „Трети уъркшоп на Съвместния изследователски екип“, част от Работен пакет Т3 “Съвместни екологични изследвания“. Сред гостите на събитието са ръководните екипи и експертите по проекта, както и представители на държавни органи, директори на училища, университетски администратори и специализирани екологични институции (лаборатории), представители на медиите, ръководители на екологични неправителствени организации. По време на срещата ще бъдат представени разработени онлайн курсове на университетската общност за платформата за обучение, електронна карта за мониторинг на околната среда и електронна услуга „Доброволец за мониторинг на околната среда“.
На 15.12.2022 г. (четвъртък) от 10:30ч., в зала „Амфибия“ на хотел „Аква“, Бургас ще се проведе третата, финална пресконференция по проект „Създаване на консолидирана обучителна мрежа за съвместен мониторинг и контрол на околната среда в Черноморския басейн 2“, LeNetEco2.
Събитието се организира от Университет „Проф. д-р Асен Златаров“, Бургас в рамките на Работен пакет 5 „Комуникация“, Дейност A.C.3 „Публични събития“, резултат D.C.3.3. на проекта. Всички присъстващи на пресконференцията ще получат книгата „Преглед на добрите практики за екологично обучение“, съдържаща резултати от проект LeNetEco2, във връзка с екологичното обучение в университетите и училищата.
Имаме удоволствието да Ви поканим на третата, финална пресконференция по проект LeNetEco2.
Проектът се финансира от Съвместна оперативна програма за трансгранично сътрудничество по Европейски инструмент за съседство „Черноморски басейн 2014-2020“. Финансовите средства се осигуряват от Европейския съюз посредством Европейския инструмент за съседство, Европейски фонд за регионално развитие, Инструмента за предприсъединителна помощ и от държавите, участващи в Програмата (Армения, България, Грузия, Гърция, Молдова, Румъния, Турция и Украйна).
Още от Икономика
Биткойнът е на път да достигне равнище от 100 хиляди долара
Тази нощ криптовалутата се търгуваше за над 97 хиляди долара,
Morgan Stanley: Митата на Тръмп ще попречат на икономическия растеж на САЩ
"Много ясно е, че митата повишават инфлацията"
520 тона евробанкноти ще са в обращение в България след влизането в еврозоната
Количеството евромонети ще тежи 3600 тона