1 Юни, 2026

Калушев се е интересувал от ПВУ и от приватизацията на столичната "Топлофикация"

Ивайло Калушев, снимка: БГНЕС

От записките, които са предадени на парламента, става ясно, че Калушев е имал интерес към религиозни практики, свързани с изграждането на култ към него

Ивайло Калушев се е интересувал от Плана за възстановяване и от приватизацията на столичната "Топлофикация". Това става ясно от бележки, които разследващите да намерили в бившата хижа "Петрохан" и са приложили като веществени доказателства, предаде БНТ. 

От записките, които са предадени на парламента, става ясно, че Калушев е имал интерес към религиозни практики, свързани с изграждането на култ към него от страна на другите участници в групата.

Други записки дават светлина върху интересите му по отношение на зелените политики. 

Калушев си е водил бележки от негови срещи за приватизацията на столичната "Топлофикация" и публично-частно партньорство за зелени политики, управление на отпадъци и изграждане на инсталация за преработка на битови отпадъци, става ясно още от бележките.

 

Сподели:
САЩ одобриха продажбата на ракети за изтребителите F-16  в България

САЩ одобриха продажбата на ракети за изтребителите F-16 в България

Ракетите AIM-120C-8 AMRAAM са най-новата версия на основната ракета на НАТО за въздушен бой извън визуална видимост

Евтим Милошев със соц възторг: Щастлив съм, че Асамблея „Знаме на мира“ се възражда

Евтим Милошев със соц възторг: Щастлив съм, че Асамблея „Знаме на мира“ се възражда

Международното детско движение „Знаме на мира“ е създадено през 1979 г. по инициатива на Людмила Живкова

Лилков: Генерал Заимов е съветски шпионин, недопустимо е столичен парк да носи неговото име

Лилков: Генерал Заимов е съветски шпионин, недопустимо е столичен парк да носи неговото име

Неговото име разделя обществото, както името на Граф Игнатиев, както и Паметникът на светската армия. Това са символи и имена, които трайно се разделили обществото, заяви общинският съветник от Синя София

Коментари (0)