12 Януари, 2026

Екатерина Бончева в „оПозиция“: ДС и разузнаването – терористичният клон на БКП(на живо)

Екатерина Бончева в „оПозиция“:  ДС и разузнаването – терористичният клон на БКП(на живо)

Екатерина Бончева, оПозиция, Горан Благоев, Комисия по досиетата, ДС, Първо главно, тероризъм, БКП, остри и активни мероприятия

Занимавала ли се е БКП с тероризъм, активни и остри мероприятия или е била партия на мира и световния прогрес?

Какво разкриват 146 секретни документа на бившето Първо главно управление на ДС, които ще бъдат представени в поредния сборник на Комисията по досиетата тази седмица?

Срещу кого са насочени мокрите поръчки, които ДС изпълнява по нареждане на БКП?

Какво е мястото на информационната война и психологическите операции в пропагандната дейност на комунистическия режим?

Как действат разузнавателно-диверсионните и саботажни групи в тила на капиталистическия противник?

Издавани ли са нареждания и провеждани ли са остри мероприятия за физическото ликвидиране на определени лица на чужда територия?

Отговорите очаквайте от Екатерина Бончева, член на комисията по досиетата - на живо в „оПозиция с Горан Благоев“, от 18 часа във Faktor.bg и през нашите канали във Facebook и YouTube.

Сподели:

Коментари (0)

Христо Грозев: Как подготвяха операцията по залавянето на Мадуро

Христо Грозев: Как подготвяха операцията по залавянето на Мадуро

Преди време руското разузнаване помогна на Мадуро и той получи информация, че се готви такъв преврат, и всичко беше

Юрий Швец при Гордон: В САЩ се възцари дебилокрация! Венецуела се вписва идеално в глобалните проекти между Тръмп и Путин

Юрий Швец при Гордон: В САЩ се възцари дебилокрация! Венецуела се вписва идеално в глобалните проекти между Тръмп и Путин

"В южноамериканската страна има около 30 000 кубински спецназовци, има китайски служби, ГРУ на Руската федерация, Корпусът на стражите на ислямската революция, хусити — всички „засмукани“ към нефта", казва бившият резидент на КГБ на СССР във Вашингтон

Евлоги Станчев: „Провал“ и „лицемерие“ показват отношението на Тръмп към войната срещу Украйна, но Путин по-малък престъпник ли е от Мадуро?

Евлоги Станчев: „Провал“ и „лицемерие“ показват отношението на Тръмп към войната срещу Украйна, но Путин по-малък престъпник ли е от Мадуро?

Русия не е готова на истински преговорен процес, тя води завоевателна война, която в съзнанието на кремълските идеолози има екзистенциален характер по отношение на самата руска идентичност