22 Февруари, 2026

Николай Кръстев в „оПозиция“: Какво печелим, ако българите бъдат вписани в македонската конституция

Николай Кръстев в „оПозиция“: Какво печелим, ако българите бъдат вписани в македонската конституция

Николай Кръстев

Защо все още няма реакция от Външно министерство за агресията срещу българския футболен фен в Скопие?

 Възможно ли е инцидентът да е провокиран несъзнателно?

 А ако насилието е предизвикано от етнически албанци, макар и македонски граждани защо вицепрезидентът И. Йотова анблок оправя критики към Македония?

 В каква посока се развива казусът с вписването на българите в македонската конституция?

 И още - за коридор № 8. А също:  110 години дипломатически отношения между България и Албания, защо в Тирана признават наличието едновременно и на българско и на македонско малцинство? 

Очаквайте разговор с експерта по балканската проблематика Николай Кръстев. Гледайте на живо в предаването "оПозиция" с Горан Благоев на 30 юли (неделя) - от 19.00 ч. Следвайте ни на сайта Faktor.bg, на неговата фейсбук-страница и в ютюб-канала Faktor.bg. 


Сподели:

Коментари (0)

Христо Грозев: Пресекретарката на Епстийн  е от руските спецслужби

Христо Грозев: Пресекретарката на Епстийн е от руските спецслужби

"Тя е агент на ФСБ. Подготвяме публикация по случая с Инсайдър и колеги от Шпигел. Нейните думи пред Washington Post, че е разочарована от Путин и независимите медии, категорично не са верни", заяви българският журналист

Димитър Куманов: Държавата е съучастник в незаконната дейност на Ивайло Калушев, бяха съмнителни природозащитници 

Димитър Куманов: Държавата е съучастник в незаконната дейност на Ивайло Калушев, бяха съмнителни природозащитници 

Още с първия ден от встъпването на правителството на Кирил Петков земеделското министерство им продаде 5 дка около хижа „Петрохан“ на цена 1 лв. на кв.м., тоест за 5000 лева

Пионтковски:  Ликвидацията на аятоласите ще доведе рикошетно и до ликвидация на путинския режим

Пионтковски: Ликвидацията на аятоласите ще доведе рикошетно и до ликвидация на путинския режим

"Обвиненията в предателство са пролог към разрив между Китай и Русия. Русия е абсолютно уязвима и беззащитна пред Китай – това е крайният резултат от управлението на Путин", смята анализаторът