15 Март, 2026

Николай Кръстев в „оПозиция“: Кой отприщи в Македония тотална антибългарска агресия? (живо)

Николай Кръстев в „оПозиция“: Кой отприщи в Македония тотална антибългарска агресия? (живо)

Николай Кръстев

Кой отприщи в Македония тоталната антибългарска агресия? 

Защо бяха затворени и двата български културни клуба там? 

Кой не иска да прочете историята на двете държави и дали отношенията между тях не са твърде предозирани от размахване на исторически факти? 

Има ли опасност докато воюваме за миналото си, да изгубим съвсем ориентира в настоящето и посоката в бъдеще?

 Кой има интерес от постоянното напрежение между България и Македония? 

И защо държавните власти не реагират със същата острота, когато Сърбия също посяга върху правата на местните български общности? 

Отговорите търсим от анализатора на балканската проблематика Николай Кръстев. Гледайте тази събота, 1 април от 17.00 ч. на живо в предаването "оПозиция" с Горан Благоев на сайта Faktor.bg. Може да ни гледате онлайн и във фейсбук-страницата на сайта, както и в ютюб-канала Faktor.bg.

Сподели:

Коментари (0)

Христо Грозев: Руските служби искаха да ме отвлекат, защото унизихме лично Путин

Христо Грозев: Руските служби искаха да ме отвлекат, защото унизихме лично Путин

"Те са планирали как да ме отвлекат в България, да ме прехвърлят някъде в Сирия...

Израелски офицер:  Дебелата муха Путин непременно ще попадне в паяжината

Израелски офицер: Дебелата муха Путин непременно ще попадне в паяжината

"Когато „драконът“ падне, хората ще танцуват по площадите. Така е било и след смъртта на Сталин", казва офицер от армиятана Израел и военен историк Григорий Тамар

Проф. д-р Илин Савов: Войната в Иран е и кибервойна, България е под заплаха

Проф. д-р Илин Савов: Войната в Иран е и кибервойна, България е под заплаха

Съвременните конфликти вече се водят на три фронта – на бойното поле, в информационната среда и в киберпространството, където атаките могат да ударят банки, болници и критична инфраструктура