Бил ли е замесен Румен Радев под някаква форма в шпионския скандал и дали се е поставил в услуга на чужда държава?
Председателят на БЗНС Николай Ненчев коментира поредния руски шпионски скандал във Фейсбук:
Г-н Гешев, твърдите, че:
„Разследването е от особено значение за сигурността на България, ЕС, НАТО и САЩ. И че няма друг такъв случай след 1944 г.“ Сигурно е така, но бих искал да Ви попитам:
1. информацията за този пореден, грандиозен шпионски скандал от нашите служби ли е придобита, или е подадена от чужди, партньорски служби и Вие сте били принудени да действате под натиск?
2. Какво се случи с другите разкрития за шпионаж в полза на Русия, които публично обявихте? Има ли подведени български граждани и служители на МО под отговорност? Има ли осъдени?
3. Президентът Румен Радев, замесен ли е под някаква форма в този или други шпионски скандали и дали се е поставил в услуга на чужда държава?
4. Ако сте искрен в днешните си тези, защо продължавате на думи да сте загрижен за националната ни сигурност, за сигурността на НАТО и ЕС, а продължавате да ме ОБВИНЯВАТЕ и държите подсъдим вече повече от пет години, за това че съм "накърнил" интересите на руската компания РСК - МИГ, която не изпълнява ангажиментите си към българската държава?
Още от България
Синът на Весела Лечава загина при трагичен инцидент с джет
Трагедията се е разиграла в морето край Халкидики
ДСБ избира нов лидер - трима се борят за "наследството" на Атанас Атанасов
Йордан Иванов, Радан Къневѝ и Васко Василев вече представиха своите програми и визии за развитието на партията, която през последните години се сви електорално и маргинализира
В съботния ден ще има много слънце с умерен вятър, температурите скачат до 35 градуса
Температурата на морската вода е 24°-26°. Вълнението на морето ще бъде 1 - 2 бала