Доц. Георги Лозанов участва в коментарно студио на Нова телевизия където изрази своето мнение за вчерашната оставка на досегашния лидер на ДПС Мустафа Карадайъ. Според него, от самото начало беше ясно, че тази пушка ще гръмне и Делян Пеевски ще оглави – дали формално или не, партията. "Единственото, което ме притеснява е, че не изчакаха 12 декември – датата, на която изтича мандатът на председателя на партията. Това според мен беше и замисълът да стане тази промяна. Очакваше се, че партийните избори ще променят конфигурацията, която Пеевски използва, за да може да свали от себе този доста тежък репутационен товар, който има”, подчерта Георги Лозанов.
По думите му "всичко това с конституцията трябва да се отложи, защото всеки вади от ситуацията каквото му е нужно".
Според доц. Георги Лозанов ДПС е партия внимателна освен към Турция, но и към Русия.
Фактор
По думите му "всичко това с конституцията трябва да се отложи, защото всеки вади от ситуацията каквото му е нужно".
Според доц. Георги Лозанов ДПС е партия внимателна освен към Турция, но и към Русия.
Още от България
Вили Лилков: Zлото може да бъде преборено само с общ фронт срещу Радев, без предварителни условия
"Слушайте и помнете! Нито една партия или коалиция не може сама да се пребори с това Zло, което си причинихме всички, нито една партия или коалиция не може да спечели президентските избори и да спре опасния завой, който започват Румен Радев и болшевиките около него"
Анна Бодакова: Не сме гласували за по-малко Сарафов
От „Демократична България“ предлагат срокът за дисциплинарни производства да бъде увеличен на две години, а магистрати с висящи дисциплинарни процедури да не могат да избегнат санкции чрез подаване на оставка
Калина Андролова: Чакаме да видим какво Румен Радев ще каже на Урсула
"Дали, че ще подкрепяме Киев до последна капка кръв или че няма да покрепяме Киев оттук нататък с нищо и никога!", пише тя