9 Април, 2026

Христо Терзийски: 7 протеста наистина са много, целият ресурс на МВР е впрегнат от ранни зори

Христо Терзийски: 7 протеста наистина са много, целият ресурс на МВР е впрегнат от ранни зори

Христо Терзийски. Снимка: БГНЕС

МВР се справи с организирането на изборите. Не могат да се търсят кой знае какви кусури.

Това заяви бившият вътрешен министър и депутат от ГЕРБ-СДС Христо Терзийски преди първото заседание на 51-ото Народно събрание, предаде репортер на БГНЕС.

Относно организацията по провеждане на парламентарните избори, той каза: "Мисля, че МВР се справи. Сега ще има доста говорене по темата, нека всички се изкажат, но не могат да се търсят кой знае какви кусури".

Относно съгласуваните за днес общо седем протеста в София, Терзийски призна, че те наистина са много, въпреки целия ресурс на МВР, който е впрегнат от ранни зори.

Сподели:

Коментари (0)

Ново проучване на „Сова Харис  "помпа" преднината на партията на Радев

Ново проучване на „Сова Харис "помпа" преднината на партията на Радев

На пето място са „Възраждане“ със 7,8%, а последни са от БСП - с 4,5%. Останалите партии не минават бариерата от 4%.

Бъдеща коалиция „Кремъл“ – генерира напрежение  в партията на Радев 

Бъдеща коалиция „Кремъл“ – генерира напрежение  в партията на Радев 

При евентуално правителство на „Прогресивна България“ с „Възраждане“ и БСП, в София може да се наложи управление тип „Орбан“

"Великден за всички с усмивка": Деца от уязвими групи оцветиха стотици яйца в Перник

"Великден за всички с усмивка": Деца от уязвими групи оцветиха стотици яйца в Перник

Инициативата е отворена за всички и е съвместен проект между фондация П.У.Л.С. и Община Перник за подпомагане на уязвимите групи.