Диалогът трябва да продължи. Ще работим за повече сигурност и солидарност, защита на интересите на гражданите и бизнеса са темите, по които работим от "Български възход". Това заяви Виолета Комитова след приключване на срещата с Контактната група на президента Росен Плевнелиев и Соломон Паси, предаде БГНЕС.
Комитова заяви, че по време на разговорите са изложили техните виждания. "Никога не сме говорили за управление. Говорим, че партиите в НС трябва да си взаимодействат и да търсят решения в полза на гражданите и бизнеса. Те не са изпратени в НС да се карат. Ние сме най-малката партия и не сме в позицията да определяме условията", каза още Виолета Комитова.
Фактор
Комитова заяви, че по време на разговорите са изложили техните виждания. "Никога не сме говорили за управление. Говорим, че партиите в НС трябва да си взаимодействат и да търсят решения в полза на гражданите и бизнеса. Те не са изпратени в НС да се карат. Ние сме най-малката партия и не сме в позицията да определяме условията", каза още Виолета Комитова.
Още от България
Днес встъпва в длъжност новият състав на ЦИК
Илияна Йотова е издала вече указа, с който се назначават членовете на новата ЦИК, предложени от парламентарно представените партии в 52-рото НС
Шефът на НС открива днес пленарната сесия на Процеса на сътрудничество в Югоизточна Европа
Основната тема на 13-ата сесията е "Интерпарламентарен диалог, укрепване на добросъседството и на европейската перспектива на региона"
Лятна жега и опасност от градушки
Термометрите ще показват между 29° и 34°, в София – около 30 градуса