Заради трагичния инцидента от БДЖ предупреждават, че има нарушения в движението на влаковете между гарите "Искър" и "Подуяне"
Открит е мъртъв мъж на ж.п. линията в района на гара "Подуяне", предаде БНР, позовавайки се на източници от МВР.
Сигналът е подаден около 6:20 часа тази сутрин. Мъжът е с неустановена самоличност. Няма яснота кога е бил блъснат и от кой точно влак. На място се извършва оглед.
Заради трагичния инцидента от БДЖ предупреждават, че има нарушения в движението на влаковете между гарите "Искър" и "Подуяне".
През гара "София Север" ще бъдат отклонени два влака - пътническият София - Копривщица и бързият влак София - Бургас. И двете композиции няма да спират на гара Подуяне, спирка "Искърско шосе", гара "Искър" и гара "Казичене", уточняват от БДЖ на сайта си.
Още от Улицата
Криминален психолог за убийството в Пловдив: Действали са като глутница, за тях жертвата е била никой
Даниел Генков допуска, че част от участниците може да проявяват диссоциални черти, които се развиват при някои от подрастващите и се свързват с нездрава, проблемна семейна среда
Илиана Жекова от ГЕРБ: Не е нормално управленските решения за социалното подпомагане да се вземат в обратен ред
Ще продължа да настоявам Министерството да представи пълните мотиви и анализи, преди да бъдат предприети действия, които могат да променят из основи системата на социалното подпомагане
Ивайло Мирчев: Пеевски се нареди сред редовите пътници
Ореолът на недосегаемост не пада с една снимка от нормален полет, а с проверки, документи, произход на средства и реални последици, казва политикът