7 Август, 2026

Съсед на Северин: Той не е единственият извършител

Илиян Желязков

Тези, които са го взели с кола, знаят какво са направили, заяви Илиян Желязков

Жителите на циганската махала, в която живее задържаният за убийството на Виктория Маринова Северин Красимиров, напускат домовете си.

Махнах си цялото семейство, защото ни е страх от нападение. Тези, които останахме в махалата, сме въоръжени, каза пред БТВ Илиян Желязков.

Заради един изрод не сме съгласни да пострадаме всички, добави Желязков.

Северин не е единственият извършител – той е 20 кила с мокри дрехи. Тези, които са го взели с кола, знаят какво са направили. Изнасилили са момичето по най-долния начин, каза още Илиян Желязков.
Сподели:
Илиана Жекова от ГЕРБ: Не е нормално управленските решения за социалното подпомагане да се вземат в обратен ред

Илиана Жекова от ГЕРБ: Не е нормално управленските решения за социалното подпомагане да се вземат в обратен ред

Ще продължа да настоявам Министерството да представи пълните мотиви и анализи, преди да бъдат предприети действия, които могат да променят из основи системата на социалното подпомагане

Ивайло Мирчев: Пеевски се нареди сред редовите пътници

Ивайло Мирчев: Пеевски се нареди сред редовите пътници

Ореолът на недосегаемост не пада с една снимка от нормален полет, а с проверки, документи, произход на средства и реални последици, казва политикът

Нов сигнал за тревога: И лек автомобил проби мантинелата на АМ „Марица“

Нов сигнал за тревога: И лек автомобил проби мантинелата на АМ „Марица“

Поредният тежък инцидент, случил се в разгара на летните пътувания, отново повдига въпроса колко надеждни са предпазните съоръжения по българските пътища

Коментари (0)