9 Април, 2026

​Пияният проф. Драганов: Живеем в държава на Злоба, Омраза и Отмъщение

​Пияният проф. Драганов: Живеем в държава на Злоба, Омраза и Отмъщение

 Не съм бил пиян, а може би съм бил заспал. Така историкът Драгомир Драганов обясни  по Нова ТВ скандалното видео, заснето в СУ ” Климент Охридски” по време на студентската стачка миналата година. Ние живеем в ЗОО държава - на Злобата, Омразата и Отмъщението. Даже и в Дивия Запад каубоите когато са се гърмели се стреляли, гледайки опонента си в лицето, а мен ме застреляха в гръб. Аз не съм бил по време на лекции пиян, а в свободното си време, оправда се Драганов. Той обаче не можа обаче да обясни, защо след това нападна ранобудните студенти.

Протестира се за нещо, това исках да кажа на студентите, да си изберат кауза, а не проста да са „против”, обясни историкът.

Последното си пиянско геройство, от преди месец, когато бе засечен да шофира пиян, оправда с лошото отношение на МВР към него.

Хванаха ме, защото критикувам МВР. Спряха ме по донос на пътя, не съм нарушил правилника, не съм убил човек. Има заповед на министъра без причина да не проверяват хората, защити се Драганов. Според него заради тези скроени капани сега го пенсионирали преждевременно.

От първи юни ще съм пенсионер, въпреки, че няма логика, защото университетските години не съвпадат с календарните. След юнската сесия ще има хора, които ще останат за поправка, как ще ги изпитвам, вайка се червеният историк.

Сподели:

Коментари (0)

Жириновски пророкува от ада за любимия на Путин „Комсомолская правда“

Жириновски пророкува от ада за любимия на Путин „Комсомолская правда“

Путинският пехотинец Кадиров и семейството му получили от началото на войната почти 150 награди. Рамзан има дори медали за постижения в ядрена физика и орден за заслуги в стоматологият

Тръмп пак влезе в роля: след Иран – учи испански, за да щурмува президентството на Венецуела

Тръмп пак влезе в роля: след Иран – учи испански, за да щурмува президентството на Венецуела

Ситуацията във Венецуела е изключително динамична и белязана от радикални политически промени след военната интервенция на САЩ в началото на годината

Тръмп обиди Брус Спрингсгийн и призова феновете си да го бойкотират - защото певецът го криткува

Тръмп обиди Брус Спрингсгийн и призова феновете си да го бойкотират - защото певецът го криткува

„Брус Спрингстийн, този посредствен и скучен певец, който прилича на изсъхнала слива"