Кандидатът на БСП за столичен кмет проф. Михаил Мирчев,, намери нестандартен израз на реакцията си на трагедията с афганистанския мигрант, застрелян от граничен полицай край Средец. Доста бездарно, в неясен литературен стил човекът на БСП нападна ООН, Борисов и медиите. Отношението към жертвите и подобни трагедии явно е семейна черта. Преди години пък, по време на Възродителния процес, бащата на Мирчев - Стоян Михайлов като секретар на БКП водеше пропагандата за смяната на имената на турците чрез насилие.
Ето творбата на професора, публикува в профила му във Фейсбук:
"Афганистански "сириици"
Идват въоръжени и агресивни.Престрелка. Няма убит полицай. Има убит нашественик. ООН в шок, че нашата гранична полицияси върши работата. Дебелият Борисов тича от Брюксел да връзва ръцете на българските момчета...Красота. Нашествие въоръженоот далечни примитиви. Ние ще спим ли примирено? Медиите какво ще ни заблуждават? Политиците пак ли ще си траятподлизурски? ??"
Още от Смотаняци
Русия заглуши GPS-а на самолет с министъра на отбраната на Великобритания
Съобщава се, че сателитният сигнал на самолета Dassault Falcon 900LX е бил деактивиран по време на целия му тричасов полет на 21 май. Самолетът е превозвал също политически и военни съветници, генерал, двама фотографи и журналист
Калина Андролова: Някой обърна ли внимание какъв гаф сътвори Михаела Доцова с папата?
"Напомням, че двете Църкви са разделени от 1054 г. И изведнъж Михаела Доцова ги събра! ", пише анализаторката
Британско радио „погреба“ крал Чарлз по погрешка, чайка в Ирландия довърши деня му
Чайка атакува британския държавен гласа с хирургическа точност и оцапа костюма на монарха