Най-страшните за Путин думи са : „Русия, излез!“ и "Събудете се, Москва!"
Докога демократичният, нормален и цивилизован свят ще търпи наглото, подло, животинско отношение на Русия, което трови живота на цялата човешка общност
Кремъл вече не имитира цивилизованост и от нищо не се срамува – разчита единствено на насилие и терор
От 2 000 година в Русия вече няма олигарси, има агенти на Кремъл (на Путин) и на Лубянка
Руският президент стяга редиците на службите за 75-годишнината от
Путинизмът няма да изчезне, цялата путинска политика е продължение на политиката на Сталин
Студентът планирал да убие осем души, които го тормозели
Путин е враг много по-сериозен и много по-коварен от Съветския съюз
Западът не искаше нито да види, нито да чуе истината за случващото се в Русия
Новото десетилетие, в което ще влезем заедно с полковника от КГБ, ще се окаже бойно поле

