“Последно китайско предупреждение”
Ще има ли български санкции срещу Русия - едно черноморско цунами, което веднъж завинаги да отнесе руските шмайзери, Лукойл от свещената българска земя и измие уличните табели с имена на поробители
Ще има ли български санкции срещу Русия - едно черноморско цунами, което веднъж завинаги да отнесе руските шмайзери, Лукойл от свещената българска земя и измие уличните табели с имена на поробители
Ако следващите месеци Петков и Василев не влязат в реален конфликт с президента, това означава, че са сключили мефистофелска сделка с дявола
Зад този герой вече се сформират батальони от русофилска масовка и да променят геополитическия курс на България
Трябва ли да лицемерим пред лицето на смъртта по адрес на доказани негодници
Днес заразените от Ковид са 773, заразените от социализъм близо 5 милиона
Сега е идеалният момент за десен прав, ъперкът и вертикално да изхвърлим от бункера президента-плъх
Който гласува в ляво, кашля в лицето на българската демокрация
Важно е от бункера да изхвръкнат вертикално ботушите и млъкне стрелбата на картечаря с руската "тачанка"
Словото пред шмайзера и юмрука, иначе ще си заслужим енергийната нагайка
Дори и на заден ход, пак вървим към Европа
Българският Exodus е възможен при нов президент, обединение на дясно мислещите хора в България, ново дясно коалиционно правителство
Човек има нужда да напъха в една дума цялото си минало, но се колебая между Наглост и Лъжа!
Ах, суверенът, този оглупял суверен, вместо да ги дръпне и свали в сутерена на властта той ги тика към върха
Вечните сценаристи от “Мосфилм”, успяха да ни пробутат "проекта Радев" и скланят към вождизъм, който в неукрепнала демокрация събужда зли духове
Високият рейтинг на президента, означава нисък праг на проумяване и анестезиран народец от кръста нагоре
Бюлетините и химикалките са за онези над два милиона, които напикани търчат, първи да гласуват за миналото
Не вярвам да има изненадани, че държавата ни е издънена като стар бакър
Народът ни още не е имунизиран срещу прилепчивия вирус на лъжата

