Как да умрем по-бързо във вреда на другите
Живеем облъчени и невменяеми в най-сложния световен ред, откакто светът съществува.
Живеем облъчени и невменяеми в най-сложния световен ред, откакто светът съществува.
Всеки ловец, който доближи хралупата и ще бъде гонен из гората, докато го уморят, заловят и му думнат каскета в плочника
Населението извлича мазохистични радости от взаимно изтезаване, сякаш заедно с демоните сме слезли от картините на Йеронимус Бош
Ако успеем чрез изборна лапароскопия да отрежем раковата тъкан, България ще рипне като заспало магаре, стреснато от зло куче
Бой, стригане, палки…и пак избори докато българската ливада замяза на европейски двор
Можем ли да я напуснем и поемем на дълъг път към Европа със всичките рискове и надежди
Тук няма народ. Вие сте тълпа. Като такава не подлежите на математично моделиране, разум и управление
Голямата и непоправима беда е, че няма кой да отвори българските глави, да изпусне през фонтанелата глупостта и патриотарското налягане
От там извираме ние, българските опортюнисти, политици, русофили, родна полиция, министри и бригадни генерали
Като нищо ще прибавим към европейската етноистория и едно българско кърваво хоро - тук хороводи колкото щеш
Огромна е порезната и душевна рана, която Русия си нанася - ще гнои и зараства поколения напред
Рестарт на цялата избирателна система и повече нито един глас за познат по физиономия политик
От такава магистрална дупка няма излизане без катастрофа
Не премълчавайте тактично, когато русофилят и русофъфлят наоколо, притиснете ги, нека разберат тези мъници, че шетнята им е антибългарска
Дипломатите - шпиони, идват и си отиват, но агентите, и разпасалите се левичари, дезинформатори, пропагандатори на руската доктрина, комунисти, и криминали са тук в България
Те ни наричат “подлоги”, ние чистим паметниците им от урината
Разполагаме с увредено население, което е готово да се препира денонощно за глупости, поразена психика и склонност към самоунищожение

