Защото сме скучни
България заприлича на унило разотиващ се митинг
Разполагаме с катастрофирал народ, получил тежко комоцио в бетона на социализма, вървим към зомбиране и масово уеднаквяване
Дишайте дълбоко! Днес тези с микрофоните са утрешните ни палачи
Ще дойдат остарелите “сатири” и ще ги заразят с всички венерически болести на властимането

