4 Май, 2026

Васил Божков с изненадващо признание за Слави Трифонов

Васил Божков с изненадващо признание за Слави Трифонов

Васил Божков

"Преди да замина, със Слави започнахме интересен разговор за бъдещето на България в офиса ми."  Това изненадващо признание направи на Фейсбук страницата си бизнесменът Васил Божков, който от доста време вече пребивава в Дубай, от където се готви за политическа кариера.

"Поради стеклите се обстоятелства, предлагам да завършим този разговор публично. Готов съм да го проведем в рамките на следващата седмица", пише още хазартният бос, който е с 18 обвинения от прокуратурата.

"Бойко вече го каних на дебат. Скри се. Ако е набрал смелост - поканата е в сила", пише още Васил Божков, който стои зад проекта на партия "Българско лято" и е водач на две листи.

Преди около две седмици Божков обяви, че ще се върне в България най-късно няколко дни след изборите, но е напълно възможно да стане още преди изборите. Той не уточни кога точно от съображения за сигурност.

Сподели:

Коментари (0)

Овчаров: Казах на БСП, че пропаст не се прескача на троен скок

Овчаров: Казах на БСП, че пропаст не се прескача на троен скок

„Наистина ли мислите, че избирателите на БСП са толкова наивни, че не виждат, че им приказваме едно, пък правим друго"

Огняново се възпротиви на преминаването на камиони през центъра на селото

Огняново се възпротиви на преминаването на камиони през центъра на селото

Трафикът е ежедневен и, освен че замърсяват и радрушават уличната мрежа, камионите създават риск от пътни произшествия, твърдят местните жителите

Почина Величко Велев - един от ярките символи на съпротивата срещу комунистическото мракобесие

Почина Величко Велев - един от ярките символи на съпротивата срещу комунистическото мракобесие

Той участва в съпротивителното движение на горяните, арестуван е през 1951 година и преминава през следствие, мъчения, глад, изолация и концлагера Белене - никога не се пречупва