18 Юни, 2026

Майка и син пострадаха при огромен пожар в Бургас

Майка и син пострадаха при огромен пожар в Бургас

Пожар гори в изоставена къща на улица "Места" 86 в жилищния комплекс "Лазур" в Бургас. Сигналът е подаден около 10:30 часа. Свидетели разказаха, че майка и син са били обгазени и са откарани с линейки в болница. Пострадали са още първите три етажа на блока до пламналата къща, а в квартала се носи задушлив дим.   

Къщата са обитавали клошари. Районът е отцепен от полиция, кварталът е задимен. На място има противопожрани коли и екип на Спешна помощ. Изясняват се причините, довели до огнената стихия. Вероятно блездомниците са предизвикали пожара.

Сподели:
Отбелязахме 150 години от гибелта на Сава Младенов

Отбелязахме 150 години от гибелта на Сава Младенов

На лобното му място в Тетевен – м. Козница, традиционно се проведе възпоменателен митинг всяка година

Евростат: Потребителските цени в България остават най-ниските в ЕС

Евростат: Потребителските цени в България остават най-ниските в ЕС

България остава страната с най-ниски потребителски цени в Европейския съюз през 2025 г., показват данни на Евростат. В същото време страната отчита едни от най-високите темпове на поскъпване на храните и най-висока инфлация в еврозоната, което поставя под въпрос колко дълго ще се запази това ценово предимство.

"Спаси София" атакува решение за изграждане на небостъргач в кв. "Младост"

"Спаси София" атакува решение за изграждане на небостъргач в кв. "Младост"

Борис Бонев, председател на партията, изтъква, че е безобразие да се строи частна сграда върху терен, който практически принадлежи а софиянци

Коментари (0)