Една българка до руския посланик: Не разбрахте ли – паметникът на Съветската армия е обект на омраза и нетърпимост
Обръщение* към Руското посолство в отговор на изразеното от тях възмущение относно "поругаването" на монумента в София
Обръщение* към Руското посолство в отговор на изразеното от тях възмущение относно "поругаването" на монумента в София
Няма да е много учудващо, ако някога чуем, че всъщност Левски се е борил за чиста и свята съветска република
Разнобой между институциите – за кого са поръчани 21 топовни гърмежа?
Паметникът на Съветската армия изразява агресивната представа на "братушките" за самите себе си
Инициативата бе посветена на 73-годишнината от обявяването на война на България от страна на СССР.
Столична Община да предприеме действия по демонтирането на този позорен за страната ни "паметник", казват инициаторите
Отново граждански протест срещу окупатора на България

