Години наред агентът за руско влияние генерира скандали и се чувства безнаказан, защото прокуратурата, ДАНС, съдът и политици пазят антибългарската му партия
Руският слуга Костадин Костадинов известен с цинично и просташко поведение демонстрира във фейсбук присъствие с поредната дебелашка изцепка. В унисон с предколедните празници, популярни в народната традиция и с коленето на прасе, Копейкин публикува снимки от личното си участие в подобен ритуал. Върху опърлената кожа на закланото животно е изписано името на знаков европейски политик, а в текста измисленият патриот се гаври и с родни политици, определя евроатлантиците като свине, отправя закани, че следващата година ще разфасова цялата политическа кочина.
Копейкин явно демонстрира безсилие със свинската си история, защото никой не го последва в битката му срещу Украйна и срещу еврото. Но цинизмът му, гарниран с безкрайна доза простащина продължава да е стимулиран, защото години наред прокуратурата, ДАНС, съдът и политическата каса не приложиха закона срещу безкрайните му провокации и скандали, обслужващи чужди на България интереси.
Ето поредната провокация:
Вчера заклахме Урсула. Урсула е свиня. Купихме я в началото на годината от с. Крушари, Добричко. Селото е известно в цяла Добруджа със своите прасета - тихи, кротки, не са претенциозни, ядат всякаква помия и наддават бързо. Крушари е и известен развъдник на евроатлантици - в него е роден Ивайло Мирчев, стожерът на демократичната общност. Поради тази причина смело можем да кажем, че Урсула е евроатлантическа свиня. Това уточнение е важно, защото не всяка свиня е евроатлантик, но всеки евроатлантик е свиня.
Годината свършва добре, уважаеми сънародници. Тази година Коледата за политическите прасета подрани и малко изпревари истинската Коледа, което прави идващият вдругиден празник още по-хубав. Предстои ни догодина да разфасоваме окончателно политическата кочина и да приключим с прасетата в политиката. Вярвам, че с общи усилия ще се справим, защото заедно можем всичко!
Айде сега наздраве от нас на село, и кой ни мрази, под нас да лази!
п.п. а между другото, войнишката ми шуба, с която изкарах казармата, и с която бях облечен вчера, не е мръднала. Като се уволних през 2002 г. си я запазих, заедно с баретата и ефрейторските пагони от ВВС. Аз съм служил в българската, не в натовската армия, и може би това е причината тази дреха да е толкова устойчива - вече 23 години няма мърдане:)
-
Кашчей
23:35, 17 Януари, 2026Този е изключително нагъл! Като всеки комунист!
-
Костя
12:10, 23 Декември, 2025Простия не може да стане умен.Само по прост.
Още от Смотаняци
Ивелин Михайлов: 100% оставам в политиката, богати любовници ще ме издържат вече
Лидерът на „Величие“ твърди, че проектът "Исторически парк" е подложен на целенасочен натиск от години, а формацията му е атакувана, защото отказва политически договорки
Калина Андролова: Цялата власт е в кръга на първия слуга на Радев, ще изтъргува и златните зъби на баба си
"Румен Радев няма стратегия, и никога не е имал! ", смята анализаторката
Тръмп се хвали, че Мелони го помолила за снимка, тя: „Честно казано съм изумена“
Тя посочи,че коментарите му са напълно измислени и че Тръмп действа с много по-голямо уважение към враговете на Запада, отколкото към стари, установени съюзници